niedziela, 22 lutego 2015

Zmiany, zmiany, zmiany!

Chce być do końca taka jaka jestem. Nie chce nic zmieniać. Tak jak jest, jest dobrze. Zmiany nie są mi potrzebne. Nie chce, by było inaczej. Po co mam robić coś inaczej? Przecież jest idealnie.
Bardzo często słyszę od ludzi, że nigdy nie chcą nic zmieniać, że wszystko dla nich jest idealny, że tak jak jest, jest dobrze, ale czy zmiany nie są przypadkiem konieczne?
Moim zdaniem zmiany są bardzo ważne w naszym życiu, chociaż miałyby być na prawdę małe. Czy ja coś ostatnio zmieniłam? Kolor włosów, fryzurę, tło na fb ale zmiana, z której jestem najbardziej dumna to podejście do wszystkiego co mnie otacza. Wydaje mi się, że trochę dojrzałam. Zaczęłam być milsza, poważniejsza, zdałam sobie sprawę, że nie jestem już dzieckiem, więc nie mogę się tak zachowywać. Najcudowniejsze w tym wszystkim jest to, że przestałam wstydzić się siebie! Teraz mogę otwarcie mówić, co mi się podoba, że mam odmienne zdanie i nie boje się, że ktoś mnie wyśmieje, a nawet jeśli tak, to co? Ja zawsze mogę pośmiać się z jego debilizmu.
Dużo osób w moim wieku boi się zmian, dlaczego? Czy jest to coś strasznego? Ja uwielbiam zmiany i bardzo często coś zmieniam. Ulubioną piosenkę, fryzurę, styl, kolor włosów, wszystko jedno co. Jedyne czego w życiu nie zmienię, mam nadzieję, że nigdy to moje uczucia do pewnej osoby. Tutaj akurat zmiany nie są potrzebne.
Nie rozumiem dlaczego zmiany są postrzegane przez większość ludzi jako coś złego. Zmiany są i będą zawsze potrzebne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz